+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Таблетки Boehringer Ingelheim NexGard від бліх і кліщів для собак L, 10-25 кг, ціна за 1 таблетку

Производители Boehringer Ingelheim
Код Товару: 105205
SKU: 50120
280грн.
В наявності
Таблетки Boehringer Ingelheim NexGard від бліх і кліщів для собак L, 10-25 кг, ціна за 1 таблеткуПрепарат для боротьби з ектопаразитами собак, дозування L - для собак вагою від 10 до 25 кг. Нексгард відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії. До складу входить афоксолане...

Таблетки Boehringer Ingelheim NexGard від бліх і кліщів для собак L, 10-25 кг, ціна за 1 таблетку

Препарат для боротьби з ектопаразитами собак, дозування L - для собак вагою від 10 до 25 кг.

Нексгард відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії.

До складу входить афоксоланер - інсектоакарицид групи ізоксазоліна. Механізм дії афоксоланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбуджені нейронів, порушені передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразитів.

Нексгард активний відносно:

  • бліх: Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis;
  • іксодових кліщів: Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haiaphysalis longicornis, Amblyomma americanum.

Після перорального введення препарату афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення. Афоксоланер повільно метаболізується і виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб.

Дія препарату на бліх починається через 30 хвилин після введення; одноразове застосування препарату забезпечує знищення бліх і кліщів на тварину протягом 6 і 48 годин відповідно; запобігає повторну Інфестація протягом 4 тижнів. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінацію приміщень яйцями та личинками.

Применение

Нексгард призначають собакам для лікування і профілактики при зараженні кліщами (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Rhipicephalus sanguineus, Amblyomma americanum and Haiaphysalis longicornis) і блохами (Ctenocephalides felis та Ctenocephalides canis). Препарат може використовуватися, як один із засобів, при лікуванні блошиного алергічного дерматиту у собак.

Не слід застосовувати препарат хворим, ослабленим тваринам, цуценятам у віці до 8 тижнів і/або масою менше 2 кг, а також тваринам інших видів.

Дозировка

Маса собаки (кг) Маса таблетки (г) Доза діючої речовини (мг / таблетка)
2-4 0,5 11,3
4,1-10 1,25 28,3
4,1-10 3,0 68,0
25,1-50 6,0 136,0

Повторні обробки в сезон найбільшої активності ектопаразитів проводять щомісяця. Прі застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2.5 мг афоксоланера на 1 кг маси. Не допускається розламування таблеток.

Нексгард має привабливий ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку, препарат згодовують в суміші з кормом.

Характеристики

  • призначення - від бліх, від кліщів;
  • тип речовини - таблетки;
  • тварина - для собак;
  • виробник - Boehringer Ingelheim;
  • країна-виробник - Франція.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.