+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Силікагелевий наповнювач AnimAll Кристали аквамарину, для котів, 3.8 л (1.6 кг)

Производители AnimAll
Код Товару: 104788
SKU: 38971
294грн.
В наявності
Силікагелевий наповнювач ЕнімАлл Кристали аквамарину, для котів, 3.8 л (1.6 кг)Наповнювач для котячих туалетів на основі силікагелю TM AnimAll німецької компанії Animall International GmbH.Силікагель ТМ AnimAll це висушений гель полікремнієвої кислоти (SiO2), який хімічно складається з того ж з'єдна...

Силікагелевий наповнювач ЕнімАлл Кристали аквамарину, для котів, 3.8 л (1.6 кг)

Наповнювач для котячих туалетів на основі силікагелю TM AnimAll німецької компанії Animall International GmbH.

Силікагель ТМ AnimAll це висушений гель полікремнієвої кислоти (SiO2), який хімічно складається з того ж з'єднання, що і звичайний пісок, але є високопористим тілом, тому має величезну площу поверхні (800 м² / 1 г). Завдяки цій властивості силікагель має унікальну абсорбуючу (вбирає) здатність. Волога і запах зникають в силікагелі AnimAll миттєво, але сам наповнювач ніколи не перетворюється на в'язку масу і не прилипає до котячих лап, а значить, не розноситься по дому.

Силікагель AnimAll прекрасно висушений, що можна визначити по прозорості його кристалів. Це дозволяє йому вбирати максимальну кількість рідини.

Також необхідно відзначити високу гігієнічність силикагеля AnimAll, який прекрасно справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту вашого будинку і охороняючи здоров'я вашого улюбленця.

В середньому один пакет 3.8 л наповнювача AnimAll розрахований на один місяць для однієї кішки. На цей час ви забуваєте про неприємний запах і зайвих клопотах по догляду за домашнім тваринам.

Асортимент

В асортименті є різні види фасування 3.8 л, 5 л, 7.6 л, 10.5 л, 15 л. Великі упаковки більш економічні, так як вартість одного кілограма силикагеля у великій упаковці коштує менше. Так упаковка 5 л дозволяє заощадити покупцеві до 5% вартості, упаковки 7.6 л і 10.5 л дозволяють заощадити до 10% в порівнянні з упаковкою 3.8 л.

Також є кілька видів, які відрізняються кольором гранул. Ви можете підібрати той колір кристалів, який максимально підходить для інтер'єру вашого будинку, отримуючи додаткове естетичну насолоду від його використання.

Інструкція по застосуванню

  1. Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем AnimAll (шар від 3 до 5 см).
  2. Регулярно прибирайте тверді відходи.
  3. Перемішуйте вміст лотка раз в 1-2 дня.
  4. Не рідше 1 разу на 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий.
  5. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний сілікагелевий наповнювач в унітаз.

Вид: Кристали Аквамарина.

Обсяг: 3.8 л.

Вага: 1.6 кг.

Виробник: AnimAll.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.