+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Дезодоруючий засіб Simple Solution для чищення та усунення запахів в котячих туалетах, 945 мл

Виробники Simple Solution
Код Товару: 42521581
SKU: 129120
404грн.
В наявності
Дезодоруючу засіб Simple Solution для чищення та усунення запахів в котячих туалетах, 945 мл Дезодоруючу засіб   Simple Solution тривалої дії для чищення та усунення запахів в котячих туалетах. Не викликає грудкування, повністю нейтралізує стійкі запахи калу і сечі. Збагачений активним киснем....

Дезодоруючу засіб Simple Solution для чищення та усунення запахів в котячих туалетах, 945 мл

Дезодоруючу засіб   Simple Solution тривалої дії для чищення та усунення запахів в котячих туалетах. Не викликає грудкування, повністю нейтралізує стійкі запахи калу і сечі.

Збагачений активним киснем.
Чи безпечний для тварин і дітей.

Активні нейтралізатори Oxy Charged знаходять і пов'язують специфічні молекули запаху тварин, хімічно змінюючи їх на з'єднання без запаху, освіжаючи лоток і залишаючи чистий і свіжий аромат у Вашому домі.

Склад: очищена вода, нейтралізатор запаху, ароматизатор.

Щоденне використання:   для контролю запаху в лотку, обприсніть над наповнювачем, спеціальна формула повністю усуває запахи навіть в дуже забруднених лотках, залишаючи чистий і свіжий аромат.

Заміна наповнювача: приберіть наповнювач разом з відходами з лотка.

Обробіть лоток засобом всередині і зовні. Зачекайте 5 хвилин, цього достатньо, щоб органічні речовини повністю розщепилися природним шляхом. За допомогою серветок або старих рушників приберіть залишки забруднень. Коли лоток повністю висохне, насипте новий наповнювач і поставте лоток на місце.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.