+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Краплі FiproGuard Plus бліх, кліщів, вошей для собак 10-20 кг, 3 шт, 1.34 мл, ціна за 1 піпетку

Виробники Sentry
Код Товару: 1210641
SKU: 115793
359грн.
В наявності
Краплі FiproGuard Plus бліх, кліщів, вошей для собак 10-20 кг, 3 шт, 1.34 мл, ціна за 1 піпетку Препарат ФІПРОГАРД ПЛЮС – ефективний спосіб захисту собак від бліх, кліщів і вошей швидкої дії. Захисні властивості від паразитів повністю працюють протягом 30 днів після одноразової обробки тварини. Кра...

Краплі FiproGuard Plus бліх, кліщів, вошей для собак 10-20 кг, 3 шт, 1.34 мл, ціна за 1 піпетку

Препарат ФІПРОГАРД ПЛЮС – ефективний спосіб захисту собак від бліх, кліщів і вошей швидкої дії. Захисні властивості від паразитів повністю працюють протягом 30 днів після одноразової обробки тварини.

Краплі на холку ФІПРОГАРД ПЛЮС повністю руйнують життєвий цикл бліх, вбиваючи яйця, личинки, лялечки і дорослих паразитів, які є основною причиною алергічного дерматиту і анемії у собак. Засіб оперативно знищує кліщів (коричневі собачі кліщі, американські собачі кліщі, іксодові кліщі Amblyomma), які здатні передавати хвороба Лайма і піроплазмоз. Зараження вошами припиняється негайно.

Склад засобу включає фіпроніл – активний сучасний препарат проти паразитів, рекомендований ветеринарами. Його дія підтримує і підсилює S-метопрен, який є регулятором росту комах (IGR), тобто пригнічує розвиток бліх на стадіях яйця, личинки і лялечки і запобігає їх розвиток у дорослих паразитів.

Засіб стійко до води, тому через 24 години собаку можна купати.

Особливості використання ФІПРОГАРД ПЛЮС для собак:

  • Тільки для зовнішнього застосування!
  • Краплі об'ємом 1,34 мл призначені для собак і цуценят старше 8-ми тижнів і вагою 10-20 кг. Якщо вага вашого вихованця дорівнює або перевищує 20 кг, використовуйте ФІПРОГАРД ПЛЮС більшою дозування.
  • Чи не застосовуйте подвійну дозу, вибирайте препарат тільки в залежності від ваги собаки.
  • Використовуйте весь вміст тюбика тільки для одного вихованця. Не розділяйте 1 піпетку між декількома тваринами.
  • Може застосовуватися на собаках, призначених для розведення, вагітних і годуючих суках.
  • При ризику повторного зараження паразитами, засіб використовують кожен місяць, але не частіше 1 разу на 4 тижні.
  • Після нанесення крапель утримуйте собаку деякий час, поки оброблене місце не висохне.
  • Не допускайте проковтування кошти тваринам. Якщо у вас в будинку є інші вихованці, ізолюйте собаку від них на 24 години.
  • Не використовуйте ФІПРОГАРД ПЛЮС для котів та інших тварин, крім собак.
  • Для собак, які беруть медикаменти, ослаблених і літніх тварин необхідна попередня консультація ветеринара.

Чутливість до препарату

У деяких собак може спостерігатися незначне роздратування в місці нанесення препарату: почервоніння, свербіж та ін. При їх появі помийте собаку, використовуючи м'який мильний розчин і велика кількість води. Зверніться до ветеринара.

Якщо у собаки спостерігається надмірне слиновиділення або з'явилася піна в пащі після нанесення препарату – це означає, що тварина випадково проковтнула ФІПРОГАРД ПЛЮС. При виникненні симптомів, негайно погодуєте собаку і продовжуйте спостерігати за нею протягом наступних 24 годин.

Застереження

Робота з препаратом ФІПРОГАРД ПЛЮС проводиться без використання спеціальних методів захисту. Завершивши обробку, ретельно вимийте з милом руки. Уникайте потрапляння препарату в очі, на одяг, відкриту шкіру.

УВАГА!

ПРИ ВИДІЛЕННЯ В ОЧІ: тримайте очі відкритими і промийте їх акуратно великою кількістю води. Зверніться до лікаря, якщо подразнення не проходить.

ПРИ ВИДІЛЕННЯ НА ШКІРУ АБО ОДЯГ: зніміть забруднений одяг та одразу вимийте шкіру великою кількістю води з милом.

при ковтанні: невідкладно зв'яжіться з лікарем для отримання рекомендацій щодо лікування. Дайте постраждалому випити склянку води, якщо він може ковтати. Чи не викликайте блювоту, якщо це не є рекомендацією лікаря. Не давайте нічого через рот людині в несвідомому стані.

Ціна вказана за 1 піпетку. Ви можете купити краплі від бліх, кліщів, вошей для собак і цуценят 10-20 кг FiproGuard Plus ФІПРОГАРД ПЛЮС поштучно або упаковкою (3 тюбика по 1,34 мл).

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.