+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Краплі Fiproguard від бліх, кліщів і вошей для собак 40-60 кг, 4,02 мл, 3 шт, ціна за 1 піпетку

Производители Sentry
Код Товару: 1209769
SKU: 114457
273грн.
В наявності
Краплі Fiproguard від бліх, кліщів і вошей для собак 40-60 кг, 4,02 мл, 3 шт, ціна за 1 піпетку Вже сама думка про бліх і кліщів у домашнього улюбленця викликає неприємний свербіж. Не хвилюйтеся! Є ефективне рішення – краплі SENTRY Fiproguard для собак, які захищають домашніх улюбленців від бліх, кл...

Краплі Fiproguard від бліх, кліщів і вошей для собак 40-60 кг, 4,02 мл, 3 шт, ціна за 1 піпетку

Вже сама думка про бліх і кліщів у домашнього улюбленця викликає неприємний свербіж. Не хвилюйтеся! Є ефективне рішення – краплі SENTRY Fiproguard для собак, які захищають домашніх улюбленців від бліх, кліщів і вошей.

  • Краплі Fiproguard містять фіпроніл, рекомендований ветеринарними лікарями як найкращий активний інгредієнт в боротьбі з паразитами.
  • Засіб від бліх та кліщів SENTRY Fiproguard бореться з дорослими паразитами і запобігає повторному зараженню протягом 4 тижнів.
  • Завдяки регулярному використанню кошти Fiproguard блохи, кліщі й воші незабаром зникнуть з вашого життя і забезпечать комфорт домашньому улюбленцю.
  • Як і у випадку з ліками для людей, перш ніж купувати краплі від бліх і кліщів, уважно ознайомтеся з інформацією, вказаною на упаковці, щоб переконатися, що обраний вами продукт підходить для вашого домашнього улюбленця.
  • Обов'язково зважуйте свого домашнього улюбленця, що не вгадуйте приблизна вага, щоб зазначена на упаковці доза відповідала вазі тварини.
  • Краплі Fiproguard призначені для певного виду тварини - ніколи не використовуйте препарати проти бліх, кліщів призначені для собак, на кішках, і навпаки.
  • Краплі Фіпрогард мають високу ступінь ефективності - при їх використанні немає необхідності в додаткових коштах обробки. Рекомендовано перевірити інструкцію препарату, який застосовувався раніше і дату останньої обробки, щоб перед використанням нового засобу переконатися, що після останнього застосування препарату минуло рекомендований час.
  • Якщо у вас кілька домашніх тварин - після застосування препарату необхідно їх ізолювати один від одного на 24 години, щоб вони не злизували препарат один з одного.

не розділяти дози тюбика між декількома тваринами - НЕ використовуйте половину дози, призначеної для собаки вагою 10 кілограм, для собаки вагою 5 кг. Завжди використовуйте повний тюбик, дотримуючись правил використання даного препарату.

Використовуйте препарат обережно - уникайте контактів зі шкірою, очима та одягом. Після використання ретельно вимийте руки з милом.

Перед використанням на хворих або вагітних собаках – попередньо проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем.

При виникненні побічних ефектів - почервоніння, подряпин і т.п., вимийте тварина з м'яким миючим засобом і дайте велику кількість води. Зверніться до ветеринарного лікаря.

29533 – в упаковці 3 піпетки по 4,02 мл

30737 – в упаковці 6 піпеток по 4,02 мл

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.