+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Спрей Sentry Purrscriptions Plus Сентро від бліх і кліщів, для котів, 473 мл

Производители Sentry
Код Товару: 1209160
SKU: 116147
521грн.
В наявності
Спрей Sentry Purrscriptions Plus Сентро від бліх і кліщів, для котів, 473 мл Для захисту від бліх і кліщів слід застосовувати найкращі препарати, щоб не допускати зараження ектопаразитами. SENTRY PurrScriptions Plus спрей – ефективний засіб в боротьбі з блохами, кліщами для котів. Застосування спр...

Спрей Sentry Purrscriptions Plus Сентро від бліх і кліщів, для котів, 473 мл

Для захисту від бліх і кліщів слід застосовувати найкращі препарати, щоб не допускати зараження ектопаразитами. SENTRY PurrScriptions Plus спрей – ефективний засіб в боротьбі з блохами, кліщами для котів.

Застосування спрею Sentry Purrscriptions Plus для захисту від паразитів легко, просто і зручно - розбризкайте спрей на тварину і почекайте поки шерсть вихованця висохне.

Будьте хорошим другом для своєї кішки - знищіть бліх і кліщів! Ваша улюблениця віддячить вам.

За допомогою спрею від бліх і кліщів Sentry PurrScriptions Flea & Tick Cat Spray захист вашого вихованця стала набагато простіше

вбиває бліх і кліщів при контакті;

вбиває і відлякує бліх і кліщів до 30 днів;

вбиває яйця бліх завдяки регулятору росту комах піріпроксіфену, що входить до складу;

контролює повторному зараженню блохами протягом 30 днів;

формула спрея на водній основі, безпечна для котів;

сприяє м'якості і блиску шерсті, полегшує розчісування;

містить Пиретрин - натуральний інсектицид контактної дії, який дуже швидко всмоктується в організм комахи і вражає нервову систему, порушуючи процес передачі нервових імпульсів. В результаті нерв згорає, і настає майже миттєвий параліч комах (нокдаун-ефект);

містить ПІРОПРОКСІФЕН – регулятор росту комах, який порушує розвиток яєць і личинок у дорослих бліх. Абсорбується і міцно утримується на шкірі і шерсті навіть після використання шампуню;

містить піпероніл бутоксида І N-Октіл БІЦІКЛОГЕПТЕН ДІКАРБОКСІМІД, які використовують в якості синергиста для посилення ефективності піретринів;

призначений для котів віком 12 тижнів.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Уникайте вдихання парів, контакту спрею з одягом, шкірою або очима. Після використання ретельно вимийте руки з милом і водою. Не допускайте контакту кошти з їжею або посудом.

Чи не застосовувати для вихованців віком до 12 тижнів.

Для тварин знаходяться на лікуванні, ослаблених, літніх собак, вагітних і годуючих сук перед використанням даного засобу проконсультуйтеся з ветеринаром.

Підвищена чутливість може бути викликана БУДЬ-ЯКИМ пестицидним продуктом для тварин. При появі ознак підвищеної чутливості, ретельно скупайте ваша тварина з м'яким милом і великою кількістю води. Якщо роздратування триває, проконсультуйтеся з ветеринаром.

Заізолюйте птахів і акваріумних риб від попадання на них кошти.

При вдиханні Виведіть потерпілого на свіже повітря. Зателефонуйте лікарю для отримання подальших вказівок. У разі ковтання негайно зв'яжіться з лікарем для отримання рекомендацій. Дайте постраждалому стакан води.

Перша допомога

При попаданні в очі тримайте очі відкритими, ретельно і м'яко промивайте їх великою кількістю води протягом 20 хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо ви їх носите, через п'ять хвилин і продовжите промивання. Зателефонуйте лікарю для отримання подальших вказівок.

Зберігати

Зберігати в оригінальному контейнері в прохолодному (до 25 градусів Цельсія), сухому місці, недоступному для дітей та тварин. Захищайте від прямих сонячних променів і вогню. Одноразовий контейнер, контейнер не заповнюється його і не використовуйте повторно.

Обсяг флакона 473 мл.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.