+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Піддон PetSafe ScoopFree Blue Crystal з наповнювачем, для котячого туалету

Производители PetSafe
Код Товару: 1209064
SKU: 116426
1066грн.
Нет в наличии
Піддон PetSafe ScoopFree Blue Crystal з наповнювачем, для котячого туалету PetSafe ScoopFree Blue Crystal - піддон з кристалічним наповнювачем для автоматичного туалету для котів PetSafe ScoopFree. Піддон є оригінальним аксесуаром від виробника. Він ідеально підходить під розміри туалету і використ...

Піддон PetSafe ScoopFree Blue Crystal з наповнювачем, для котячого туалету

PetSafe ScoopFree Blue Crystal - піддон з кристалічним наповнювачем для автоматичного туалету для котів PetSafe ScoopFree. Піддон є оригінальним аксесуаром від виробника. Він ідеально підходить під розміри туалету і використовується для заміни попереднього блоку, якщо той став непридатним.

В піддоні передбачений відсік для відходів з парою магнітів на кришці, які є спеціальним кріпленням з контактами у відсіку відходів туалету PetSafe ScoopFree.

Комплект містить кристалічний наповнювач в кількості 1 норми повного завантаження. Кристали мають велику фракцію, мають властивість вбирати сечу, висушувати фекалії і повністю поглинати запах. Працюють в 5 разів ефективніше, ніж грудкує наповнювач. Кристали не руйнуються протягом усього періоду використання і не утворюють грудок, які стали б на заваді в роботі автоматичного туалету. Крім того, наповнювач не розноситься котом по дому, тому що не прилипає до лап кота і абсолютно не пилить.

Піддон виготовлений з високоякісного картону, який можна використовувати як одноразовий змінний блок або продовжити термін його служби на кілька завантажень наповнювача, якщо спорожняти уловлювач відходів не рідше 1 разу на тиждень.

Корисна площа, що заповнюється кристалічним наповнювачем: 35,5х35,5 см.

Рекомендований ПЕРІОД ЗАМІНИ наповнювача:

  • 1 кіт - 20-30 днів.
  • 2 кота - 10-15 днів.
  • 3 кота і більш - 7-10 днів.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.