+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Нашийник-ланцюг Sprenger Ultra-2 для собак, з блокувальним кільцем, хромована сталь, 3 мм, 60 см

Виробники Sprenger
Код Товару: 42520931
SKU: 117591
Новинка
315грн.
В наявності
Нашийник ланцюг Sprenger ULTRA-2 зі стопорним кільцем і коротким ланкою рекомендується в якості ривковой нашийника для дресирування, а також як виставковий або прогулянковий нашийник. Ланцюжок-нашийник Sprenger ULTRA-2 зроблена з хромованою стали, яка не змінює своїх властивостей в будь-яких погодни...

Нашийник ланцюг Sprenger ULTRA-2 зі стопорним кільцем і коротким ланкою рекомендується в якості ривковой нашийника для дресирування, а також як виставковий або прогулянковий нашийник.

Ланцюжок-нашийник Sprenger ULTRA-2 зроблена з хромованою стали, яка не змінює своїх властивостей в будь-яких погодних умовах, не дратує шкіру, не « витирає » шерсть.

Короткий ланка нашийника ланцюга Sprenger дозволяє носити його собакам з короткою або середньою шерстю, не травмуючи її в процесі носіння.

Нашийник ланцюг Sprenger ULTRA-2 на 2 кільця, одне з яких стопорне (блокувальний), що не дозволяє нашийника надмірно затягуватися на шиї тварини.

Вибирайте діаметр дроту, ширину ланки і довжину ланцюжка, керуючись вагою і розмірами своєї собаки.

Підбирайте нашийник на 5-6 см більше обхвату шиї вихованця, тоді він буде вільно вдягатися через голову собаки, які не спадатиме під час тренування.

Товщина дроту: 3 мм.

Розміри нашийника: 50 см, 60 см або 65 см.

Матеріал: хромована сталь.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.