+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Антибіотик BioTestLab ОТЦ-200 П, Д, при лікуванні інфекцій травного тракту для ВРХ, МРС, кроликів, 100 мл

Производители BioTestLab
Код Товару: 1206198
SKU: 117952
175грн.
В наявності
Склад 1 мл препарату містить діючу речовину: оксітетраціклiн (в формі окситетрациклина дигидрата) - 200 мг. Допоміжні речовини Фармакологічні властивості ATC vet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01АА06 - Окситетрациклін. ...

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

 • оксітетраціклiн (в формі окситетрациклина дигидрата) - 200 мг.
 • Допоміжні речовини

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01АА06 - Окситетрациклін.

ОТЦ-200 - антибіотик пролонгованої дії, що містить окситетрациклин в якості діючої речовини.

Окситетрациклін - антибіотик групи тетрацикліну, продукується грибком Streptomyces rimosus.

Діє бактеріостатично - пригнічує синтез білка в бактеріальній клітині шляхом зв'язування з 30S-субодиницею рибосом, що призводить до зупинки білкового синтезу мікроорганізму.

Окситетрациклін активний відносно більшості грампозитивних (Staphylococcus spр., Streptococcus spр., Actinomyces spр ., Bacillus anthracis, Clostridium perfringens, С. tetani, Listeria monocytogenes іNocardia spр.) і грамнегативних (Brucella spр., Haemophilus spр., Bordetella spр., Bartonella spр., Pastеurella multocida, Shigella spр., Yersinia spр., Salmonella spp ., E. coli) мікроорганізмів, а також мікоплазм (Mycoplasma spp.), спірохет (Spirochaeta spp.), хламідій (Chlamydia spp.), рикетсій (Rickettsia spp.).

При внутрішньом'язовому застосуванні максимальна концентрація препарату в сироватці крові спостерігається через 30 хвилин після ін'єкції.

Окситетрациклін проникає практично в усі органи і тканини, але найбільший його рівень спостерігається в легенях, печінці, жовчі, репродуктивних органах і нирках.

в низьких концентраціях окситетрациклин виявляють в цереброспинальной рідини, але його концентрація не досягає терапевтичного рівня.

Період напіввиведення препарату Складає приблизно: у великої рогатої худоби - 4,3-9,7 години; у овець - 3,6 години; у свиней - 6,7 години.

Окситетрациклін виводиться з організму, переважно, з сечею і молоком.

Цільові тварини

 • ВРХ,
 • свині,
 • вівці,
 • кози,
 • кролики

Показання до застосування

Лікування тварин при первинних і вторинних гострих і хронічних інфекціях травного тракту, сечовивідних і статевих шляхів і, особливо, при респіраторних інфекціях, а також інфекціях локомоторною системи (кістки, суглоби, м'язи), інфекціях пупка, шкіри і слизових оболонок, спричинених мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.

профілактика бактеріальних ускладнень, викликаних шкідливим впливом стресу при транспортуванні, переміщенні або зміні раціону, а також профілактика можливих інфекцій при пологах, операції або після них.

 • Велика рогата худоба, вівці, кози: лікування тварин при вторинних інфекціях при захворюваннях вірусною пневмонією; бактеріальний ентерит (колибациллеза), застуда при транспортуванні.
 • Свині: ензоотична пневмонія, плевропневмонія, ММА-синдром, атрофічний риніт, панарицій, лептоспіроз, лістеріоз, бактеріальний ентерит.
 • Кролики: лікування тварин при інфекційному риніті, микоплазмозе, а також при захворюваннях органів травного тракту, органів дихання, ранових інфекціях, викликаних мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.

Спосіб введення і дози

Велика рогата худоба, вівці, кози, свині: внутрішньом'язово в дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла одноразово (20 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла тварини), при необхідності, повторити через 72 години.

при застосуванні поросятам з масою тіла менше 10 кг максимальна разова доза Складає 1 мл на голову;

 • при лікуванні поросят з діагнозом атрофічний риніт препарат вводять на 3-й, 12 -й і 21-й дні життя в дозі 1 мл на тварину;
 • ягнятам при лікуванні некробактериоза, ри ккетсіоза препарат застосовують в дозі 2 мл на тварину.

Кролики: внутрішньом'язово в дозі 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла.

Якщо обсяг однієї дози ін'єкції перевищує 20 мл - для великої рогатої худоби, 10 мл - для свиней, 5 мл - для овець і кіз, її поділяють і вводять в два різних місця.

Період виведення:

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 28 діб після останнього застосування препарату.

Споживання молока в їжу людям дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату.

Отримані до зазначеного терміну м'ясо і молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Термін придатності

2 роки. Після першого відбору препарату з флакона: 28 діб за умови його зберігання в темному місці.

Умови зберігання

В темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 ° до 25 ° С.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.