+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Краплі Zoetis Stronghold Plus 15 мг/2.5 мг проти паразитів для котів вагою до 2.5 кг, 0.25 мл, ціна за 1 піпетку

Виробники Zoetis
Код Товару: 1205614
SKU: 137245
240грн.
В наявності
Краплі Zoetis Stronghold Plus 15 мг/2.5 мг проти паразитів для котів вагою до 2.5 кг, 0.25 мл, ціна за 1 піпеткуНадійний захист від бліх та кліщів. Краплі для зовнішнього застосування для кішок проти широкого спектра паразитів. Stronghold Plus - засіб від паразитів широкого спектра дії для котів, в...

Краплі Zoetis Stronghold Plus 15 мг/2.5 мг проти паразитів для котів вагою до 2.5 кг, 0.25 мл, ціна за 1 піпетку

Надійний захист від бліх та кліщів. Краплі для зовнішнього застосування для кішок проти широкого спектра паразитів.

Stronghold Plus - засіб від паразитів широкого спектра дії для котів, випущений у формі крапель на холку (spot-on).

Stronghold Plus можна використовувати для виведення вушних кліщів, коростяних кліщів і для знищення ряду гельмінтів (дирофілярій, що вражають серце, аскарид, токсокар та інших стрічкових гельмінтів), для лікування алергічного блошиного дерматиту (в комплексній терапії).

Препарат може призначатися з 8 тижневого віку тварини, і його дія продовжується протягом 4-5 тижнів. Препарат можна застосовувати тваринам з масою тіла щонайменше 1.25 кг.

Stronghold Plus ефективний проти низки зовнішніх паразитів, вбиває дорослих бліх, вушних кліщів та вошей. Він також вбиває безліч видів кліщів, включаючи Ixodes hexagonus, Dermacentorreticulatus та Rhipicephalus sanguineus.

Є ідеальним засобом для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти).

Основним компонентом препарату Stronghold Plus є селамектин, який знищує дорослих особин бліх і зупиняє інкубацію яєць.

Переваги використання Stronghold Plus:

 • широкий спектр дії препарату;
 • зручна лікарська форма: краплі на холку (spot-on);
 • зменшує прояви алергічного дерматиту, спричиненого блохами та кліщами;
 • може застосовуватися для тварин, починаючи з восьмого тижня життя;
 • препарат випущений у трьох дозуваннях, що враховують масу тварини.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину: селамектин – 60 мг, сароланер – 10 мг. Допоміжні речовини: дипропіленгліколь монометил ефір, ізопропіловий спирт, бутилгідрокситолуол.

Застосування Stronghold Plus:

 1. Для знищення бліх та кліщів: протягом першої доби після нанесення препарат знищує всіх бліх, а потім протягом місяця захищає від повторного зараження. Дорослі блохи та кліщі, що знаходяться на тварині, гинуть. Препарат порушує можливість бліх відкладати життєздатні яйця і знищує личинки, які знаходяться в середовищі тварини. Це руйнує цикл розмноження бліх і дозволяє контролювати забруднення довкілля тварини. Для уникнення інвазій препарат повинен застосовуватися раз на місяць у період активності бліх та кліщів. При використанні препарату в лікувальній терапії блошиного алергічного дерматиту препарат застосовують із місячним інтервалом.
 2. Для лікування токсокарозу та анкілостомозу: глистні інвазії анкілостомоз та токсокароз лікують одноразовим застосуванням засобу. Необхідність та частоту повторного лікування необхідно уточнювати у ветеринарного лікаря, який призначає препарат.
 3. Для лікування отодектозу: при вушному кліщі (отодектоз) краплі наносять одноразово, а при необхідності повторюють процедуру через місяць. Перед нанесенням потрібно очистити вушний прохід кішки від кірочок, нальоту, сірки та гною (якщо вони є).
 4. Для лікування педикульозу: препарат застосовують одноразово. Перед застосуванням проконсультуйтеся із ветеринаром.
 5. Профілактика дирофіляріозу: для профілактики дирофіляріозу (серцеві глисти) препарат застосовують регулярно, один раз на 4-5 тижнів, починаючи за місяць до початку активності комарів, закінчуючи через місяць після припинення літання комах.

Зручна лікарська форма (краплі) не викликає проблем із застосуванням: краплі наносяться вздовж хребта від холки на тіло тварини.

Краплі після нанесення швидко висихають і не залишають неприємного запаху, вони вологостійкі та вже через 2 години після нанесення крапель можна купати тварину.

Дозування препарату розраховується залежно від ваги тварини.

Протипоказання:

 • препарат не рекомендується застосовувати тваринам молодше 8 тижнів та масою тіла менше 1.25;
 • не бажано використання вагітним кішкам та кішкам, що годують;
 • препарат не повинен використовуватись для собак або інших тварин.

Характеристики:

 • призначення: від бліх, від кліщів, від вошей;
 • бренд: Zoetis;
 • країна-виробник: США;
 • артикул: 10020776.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.