+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Краплі Elanco Prac-tic для боротьби з комахами і іксодових кліщів для середніх собак усіх від 11 до 22 кг, 3 піпетки

Производители Elanco
Код Товару: 1205603
SKU: 118241
507грн.
В наявності
Краплі Elanco Prac-tic для боротьби з комахами і іксодових кліщів для середніх собак усіх від 11 до 22 кг, 3 піпеткиPrac-tic - інсектоакарицидної лікарський препарат у формі розчину для зовнішнього застосування, призначений для боротьби з комахами та іксодовими кліщами, що паразитують на собаках, а ...

Краплі Elanco Prac-tic для боротьби з комахами і іксодових кліщів для середніх собак усіх від 11 до 22 кг, 3 піпетки

Prac-tic - інсектоакарицидної лікарський препарат у формі розчину для зовнішнього застосування, призначений для боротьби з комахами та іксодовими кліщами, що паразитують на собаках, а також захисту тварин від їх нападу.

Період ефективної дії:

  • від нападу кліщів - 4 тижні;
  • від бліх і вошей - 6-8 тижнів.

Дозування:

Мінімальна терапевтична доза препарату становить 0.1 мл на 1 кг маси тварини, що еквівалентно 12.5 мг піріпрола на 1 кг маси тварини.

Склад:

Діюча речовина - піріпрол 12.5%.

Допоміжні компоненти - бутилгідрокситолуол і (Е321) діетиленгліколь моноетиловий ефір.

Фармакологічні властивості:

Прак-тик - інсектоакарицидної препарат для зовнішнього застосування.

Піріпрол, що входить до складу препарату, має виражену інсектицидною і акарицидну дію відносно імагінальних і преімагінальних фаз розвитку паразитуючих на собаках комах, включаючи бліх (Ctenocephalides canis), вошей (Linognathus setosus) і волосоїдів (Trichodectes canis), а також іксодових кліщів - Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus, Ixodes scapularis, Dermacentor variabilis, Amblyomma americanum.

Механізм дії піріпрола полягає в блокуванні ГАМК-залежних (ГАМК гамма-аміномасляна кислота) рецепторів паразитів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.

При нанесенні на шкіру препарат не всмоктується, а поступово, протягом 24 годин, розподіляється по поверхні тіла і, резервуючи в сальних залозах, надає тривалий інсекто-акарицидну дію в місцях локалізації ектопаразитів.

Прак-тик за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до помірно небезпечних речовин, в рекомендованих дозах не надає кожнораздражающего, резорбтивними-токсичного, ембріотоксичної і тератогенної дії.

Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Порядок застосування:

Препарат вводять тваринам одноразово шляхом крапельного (spot-on) нанесення на суху неушкоджену шкіру.

Для знищення бліх і кліщів обробку собак проводять одноразово, для попередження повторної інфестаціі протягом усього сезону активності паразитів - за показаннями, але не частіше ніж один раз на місяць.

При терапії алергічного дерматиту, викликаного комахами, препарат доцільно використовувати в поєднанні з лікарськими засобами патогенетичної і симптоматичної терапії.

Характеристики:

  • призначення: від бліх, від кліщів;
  • бренд: Elanco;
  • країна-виробник: Словенія;
  • штрихкод: 3800460743557;
  • артикул: 11019.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.