+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Таблетки Elanco Milbemax проти глистів для котів, 2 табл

Код Товару: 1205599
SKU: 111681
312грн.
В наявності
Таблетки Elanco Milbemax проти глистів для котів, 2 таблМільбемакс - це ефективний засіб проти гельмінтів для кішок та котів.Склад:Діючі речовини в 1 таблетці: мильбеміцину оксим – 4 мг, празіквантелу – 10 мг.Фармакологічні властивості:Мільбемакс таблетки для кішок - комбінований антигельмінтний пре...

Таблетки Elanco Milbemax проти глистів для котів, 2 табл

Мільбемакс - це ефективний засіб проти гельмінтів для кішок та котів.

Склад:

Діючі речовини в 1 таблетці: мильбеміцину оксим – 4 мг, празіквантелу – 10 мг.

Фармакологічні властивості:

Мільбемакс таблетки для кішок - комбінований антигельмінтний препарат нематодоцидної та цестодоцидної дії.

Мільбеміцину оксим, що входить до складу препарату, відноситься до групи макроциклічних лактонів, що виділяються внаслідок ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. aureolacrimosus, активний щодо личинок та імаго нематод, що паразитують у шлунково-кишковому тракті кішок, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis.

Механізм дії мільбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до надполяризації мембран клітин нервової та м'язової тканини, паралічу та загибелі паразиту.

Максимальна концентрація мильбеміцину оксиму в плазмі кішок досягається через 2 години.

З організму з'єднання виводиться переважно у незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 13 годин після перорального введення препарату.

Празиквантел є ацильованим похідним піразин-ізохіноліну, має виражену дію проти цестод і нематод.

Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Са2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури та руйнування тегументу, що призводить до загибелі паразита та сприяє його виведенню з організму тварини.

Максимальна концентрація празиквантелу у плазмі крові кішок досягається через 1 годину.

З організму з'єднання виводиться переважно у вигляді неактивних метаболітів із сечею, період напіввиведення становить близько 3 годин після перорального введення препарату.

Таблетки Мільбемакс за ступенем впливу на організм кішок і кошенят відносяться до помірно небезпечних речовин, у рекомендованих дозах не мають сенсибілізуючої, ембріотоксичної та тератогенної дії, добре переносяться кішками різних порід та віку.

Препарат токсичний для риб та інших гідробіонтів.

Порядок застосування:

Мільбемакс таблетки для кішок призначають з лікувальною та профілактичною метою при нематодозах, цестодозах та змішаних нематодо-цестодозних інвазіях, викликаних гельмінтами наступних видів:

 • Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus multilocularis (цестоди);
 • Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati (нематоди).

Мільбемакс задають кішкам внутрішньо одноразово, індивідуально в ранкове годування з невеликою кількістю корму або примусово вводять на корінь язика після прийому корму.

Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів не потрібно.

Мільбемакс можна застосовувати кошеням з 6-тижневого віку. Вагітним кішкам препарат використовують в останню третину періоду вагітності, лактуючим – через 2-3 тижні після окоту під наглядом ветеринарного лікаря. Профілактичну дегельмінтизацію рекомендується проводити щоквартально, а також перед вакцинацією та случкою у зазначених дозах.

Дозування:

 • коти від 2 до 4 кг - 1/2 таблетки;
 • від 4 до 8 кг - 1 таблетка;
 • від 8 до 12 кг – 1.5 таблетки.

Побічна дія:

У тварин, гіперчутливих до компонентів мілбемаксу, можливі алергічні реакції. При правильному використанні та дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються. При передозуванні деяких кішок може спостерігатися тремор, симптоми якого мимоволі зникають протягом доби та не вимагають застосування лікарських засобів.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Забороняється призначення мілбемаксу кошенятам молодше 6-тижневого віку, кішкам у перші дві третини періоду вагітності, а також хворим на інфекційні хвороби та тваринам, що одужують.

Не рекомендується використовувати кішкам масою менше 0.5 кг. Не слід застосовувати тваринам з порушеннями функції нирок та печінки.

Характеристики:

 • призначення: від глистів;
 • кількість в упаковці: 2 таблетки;
 • бренд: Elanco;
 • країна-виробник: Словенія;
 • штрихкод: 3830046074829;
 • штрихкод: 11021.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.