+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Іграшка Premier Twistn Treat Puppy суперміцна, для цуценят, S, блакитна

Виробники Premier
Код Товару: 1209119
SKU: 115828
Новинка
216грн.
Нет в наличии
Іграшка Premier Twist`n Treat Puppy суперміцна, для цуценят, S, блакитна Оригінальна іграшка Premier ТВІСТ може надовго зайняти вашого цуценя, задовольнити його природну потребу в гризінням, розвинути спритність, кмітливість. Особливо рекомендується активним тваринам з інтенсивним стилем гризенія....

Іграшка Premier Twist`n Treat Puppy суперміцна, для цуценят, S, блакитна

Оригінальна іграшка Premier ТВІСТ може надовго зайняти вашого цуценя, задовольнити його природну потребу в гризінням, розвинути спритність, кмітливість. Особливо рекомендується активним тваринам з інтенсивним стилем гризенія.

ТВІСТ складається з 2-х рознімних частин з внутрішньою порожниною. У неї насипається ласощі або будь-який звичний для собаки корм. Частини скручуються в єдине ціле, але між ними утворюється невеликий зазор, крізь який ваш вихованець може дістати ласощі.

Чим щільніше ви скрутіть ТВІСТ, тим складніше тварині буде отримати ласощі. Тому іграшка може зайняти цуценя на тривалий час, проте гарантовану нагороду за свої старання він все одно отримає. Регулюйте доступ до ласощів в залежності від темпераменту вашого вихованця і його допитливості.

Щоб собака початку гризти іграшку, можна скористатися не наповнювачем корми, а, наприклад, змастити поверхню твісту ласощами, яке вважає за краще ваша собака.

Premier ТВІСТ виготовлений з натурального каучуку високої міцності, тому іграшки вистачає на тривалий час використання. Пружна поверхня активно масажує ясна, служить профілактикою утворення зубного каменю при активному гризінням.

Призначений для цуценят віком від 2 до 6 місяців, але може успішно використовуватися для літніх собак.

Розміри:

ХS – для цуценят до 5 кг.

S – для цуценят 5-10 кг.

M – для цуценят більше 10 кг.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.