+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

М'ячик Liker, діаметр - 5 см

Производители Liker
Код Товару: 133187
SKU: 114249
51грн.
В наявності
М'ячик Collar Liker , діаметр - 5 см М'ячик Liker (Лайкер) буде радувати вашу собаку в будь-який час. Він не тоне у воді, не провалюється в сніг і добре видно в траві.   М'ячик досить легкий, їм не можна розбити вікно або кого-небудь поранити. Його легко кидати, при відскоку може змінювати траєк...

М'ячик Collar Liker , діаметр - 5 см

М'ячик Liker (Лайкер) буде радувати вашу собаку в будь-який час. Він не тоне у воді, не провалюється в сніг і добре видно в траві.

  М'ячик досить легкий, їм не можна розбити вікно або кого-небудь поранити. Його легко кидати, при відскоку може змінювати траєкторію, завдяки своїй унікальній формі.

  М'ячик Liker не тоне і практично повністю знаходиться над поверхнею води. Ігри у воді стануть на багато цікавіше. Якщо ваша собака не вміє плавати - м'ячик стане незамінним помічником у її навчанні.

  Liker виконаний з нетоксичного м'якого спіненого полімеру. Легко прокушував, а значить ваша собака не тільки не поранить зуби, але і очистить їх. М'ячик легко миється і не затримує бруд.

  Рекомендуємо після гри, ховати Лайкер. В такому випадку, ваша собака буде відчувати величезний інтерес до м'ячику і кожну нову гру буде починати з великим азартом.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.