+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Краплі Boehringer Ingelheim Фронтлайн Комбо від бліх і кліщів для собак, XL, 40-60 кг

Виробники Boehringer Ingelheim
Код Товару: 104758
SKU: 25477
313грн.
В наявності
Краплі Boehringer Ingelheim Фронтлайн Комбо від бліх і кліщів для собак, XL, 40-60 кг Фронтлайн Комбо - інсектоакарицидний препарат, що містить в якості діючої речовини фіпроніл і S-метопрен, а також допоміжні речовини та розчинники. Фронтлайн Комбо представляє собою безбарвну прозору рідину...

Краплі Boehringer Ingelheim Фронтлайн Комбо від бліх і кліщів для собак, XL, 40-60 кг

Фронтлайн Комбо - інсектоакарицидний препарат, що містить в якості діючої речовини фіпроніл і S-метопрен, а також допоміжні речовини та розчинники.

Фронтлайн Комбо представляє собою безбарвну прозору рідину зі слабким специфічним запахом. Випускають Фронтлайн Комбо у формі 10% розчину для топікального (точкового) нанесення, розфасованим по 0.5, 0.67, 1.34, 2.68 та 4.02 мл в поліетиленові піпетки з кінчиком, що відламується.

Фармакологічні властивості

Фронтлайн Комбо має виражену контактну інсектоакарицидну дію, активний щодо преімагінальних та імагінальних фаз розвитку вошей, бліх, волосоїдів та кліщів (іксодові, хейлітелі), що паразитують на собаках та кішках. Механізм дії фіпронілу, що входить до складу Фронтлайн Комбо полягає в блокуванні ГАМК-залежних (ГАМК-гаммааміномасляна кислота) рецепторів паразитів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів. S-метопрен інгібує ювінільний гормон, що сприяє утворенню хітину, порушуючи тим самим розвиток блохи на стадії яйця та личинки.

Порядок застосування

Фронтлайн Комбо застосовують для боротьби з блохами, вошами, волосоїдами та кліщами (іксодовими, хейлітелами) собак і кішок шляхом топікального (піпетка) нанесення на шкіру. Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсувають у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в одну або кілька точок. Для обробки собак, маса яких понад 40 кг, використовують комбінацію піпеток різного об'єму.

Захисна дія препарату проти іксодових кліщів у кішок триває до 3 тижнів, проти імаго та преімагінальних фаз розвитку комах до 6 тижнів. Захисна дія препарату проти іксодових кліщів у собак триває не менше 1 місяця, проти імаго комах до 3 місяців, від преімагінальних фаз розвитку комах до 8 місяців. При сильному ураженні тварини вошами, блохами, волосоїдами, рекомендується проводити обробку один раз на місяць. Якщо тварину миють частіше 2 рази на місяць, рекомендується скоротити інтервал між обробками до 3 тижнів. Не рекомендується мити тварин протягом 48 годин після обробки Фронтлайн Комбо, а також використовувати інші інсектоакарицидні засоби. Побічних явищ та ускладнень у тварин при застосуванні Фронтлайну Комбо згідно з інструкцією із застосування не встановлено. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату та появи ознак алергічних реакцій обробку припиняють, препарат змивають водою, внутрішньо дають антигістамінні засоби. Не підлягають обробці хворі та одужуючі тварини, а також цуценята та кошенята молодші 8-тижневого віку.

Застереження

При роботі з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачені для роботи з ветеринарними лікарськими засобами. Не слід гладити тварину у місці обробки протягом 24 годин після обробки.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.