+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Таблетки KRKA Рікарфа протизапальні для собак, зі смаком м'яса, 20 мг, 20 таб

Виробники KRKA
Код Товару: 42597932
SKU: 52801
283грн.
Нет в наличии
Таблетки КРКА Рікарфа протизапальні для собак, зі смаком м'яса, 20 мг, 20 табРікарфа використовується для полегшення больового і запального синдромів, що виникають при захворюваннях опорно-рухового апарату, а також в якості аналгетичного і протизапального засобу в післяопераційний період. Показання ...

Таблетки КРКА Рікарфа протизапальні для собак, зі смаком м'яса, 20 мг, 20 таб

Рікарфа використовується для полегшення больового і запального синдромів, що виникають при захворюваннях опорно-рухового апарату, а також в якості аналгетичного і протизапального засобу в післяопераційний період.

Показання

Застосовують собакам при запальних і больових синдромах, що виникають при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату, а також в якості аналгетичного і протизапального засобу в післяопераційний період.

Дозування

Препарат застосовують індивідуально перорально в добовій дозі 4,0 мг/кг карпрофена, яку рекомендується розділити на дві рівні частини. Після 7 днів лікування в залежності від клінічних показань добову дозу можна зменшити до 2 мг/кг маси тварини.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування лікарського препарату є підвищена індивідуальна чутливість до карпрофену, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, геморагічний синдром, важка форма ниркової недостатності. Тваринам із захворюваннями серця, нирок і печінки препарат слід призначати під наглядом ветеринарного лікаря. Забороняється застосування вагітним сукам.

Можливість використання препарату в період вигодовування і цуценятам молодше 4-місячного віку визначається ветеринарним лікарем на підставі оцінки співвідношення очікуваної користі до можливого ризику від застосування препарату.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.