+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Таблетки KRKA Марфлоксін, антибіотик для собак і кішок, 80 мг, 12 таб

Виробники KRKA
Код Товару: 42597921
SKU: 52818
610грн.
В наявності
Таблетки КРКА Марфлоксін, антибіотик для собак і кішок, 80 мг, 12 табМарфлоксін Таблетки КРКА застосовують для лікування собак і кішок при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, інфекцій шкіри, м'яких тканин, інфікованих ран і інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології,...

Таблетки КРКА Марфлоксін, антибіотик для собак і кішок, 80 мг, 12 таб

Марфлоксін Таблетки КРКА застосовують для лікування собак і кішок при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, інфекцій шкіри, м'яких тканин, інфікованих ран і інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до марбофлоксацину.

Дозування

Лікарський препарат застосовують тваринам один раз на добу, індивідуально в роздробленому вигляді з кормом або вводять примусово на корінь язика в добовій дозі 2 мг марбофлоксаціна на 1 кг маси тварини.

Тривалість лікування собак становить від 7 до 14 днів, кішок - від 3 до 10 днів, в залежності від перебігу захворювання.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування препарату Марфлоксін Таблетки КРКА є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату. Забороняється застосовувати препарат тваринам при істотних порушеннях розвитку хрящової тканини, при ураженнях нервової системи, що супроводжуються судомами, при виділенні у тварини мікроорганізмів, стійких до фторхінолонів.

Забороняється застосовувати Марфлоксін вагітним і лактуючим самкам, а також кошенятам молодше 4 місяців, цуценятам молодше 12 місяців (цуценятам великих порід - до 18-ти місяців).

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.