+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Жувальна таблетка Bravecto від бліх і кліщів для собак великих порід від 20 до 40 кг, 1000 мг

Виробники MSD Animal Health
Код Товару: 126545
SKU: 114904
1008грн.
Нет в наличии
Жувальна таблетка Бравекто від бліх і кліщів для собак великих порід від 20 до 40 кг, 1000 мг Таблетки Bravecto (Бравекто) від бліх та кліщів для собак. Переваги: повний захист на цілий рік від бліх всього за чотири прийоми означає меншу кількість процедур; відмінний захист від комах, що п...

Жувальна таблетка Бравекто від бліх і кліщів для собак великих порід від 20 до 40 кг, 1000 мг

Таблетки Bravecto (Бравекто) від бліх та кліщів для собак.

Переваги:

  • повний захист на цілий рік від бліх всього за чотири прийоми означає меншу кількість процедур;
  • відмінний захист від комах, що паразитують, на кожен сезон;
  • з Bravecto ви можете бути спокійні за собаку, вона захищена протягом 3 місяців від бліх і 4 місяців проти кліщів за допомогою однієї дози;
  • таблетка смачна, легко розжовується;
  • вихованця не потрібно купати, так що ви можете боротися з паразитами без неприємних процедур і не боятися, що він злиже препарат чи замаже їм меблі чи килим.

Порядок застосування:

Bravecto призначають собакам для лікування та профілактики афаніптерозу, у комплексній терапії викликаного блохами алергічного дерматиту, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами.

Протипоказанням для застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

Препарат не слід застосовувати цуценятам, молодшим за 8-тижневий вік та/або собакам масою менше 2 кг. Допускається застосування препарату в період щенності та лактації.

Bravecto застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до/після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. При застосуванні препарату собакам масою понад 56 кг використовують комбінацію пігулок.

Bravecto має привабливий аромат і смак і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату. Розламування пігулок не допускається.

Повторні обробки за необхідності проводять через 12 тижнів.

Принцип дії:

Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних та глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудженні нейронів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів.

Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі досягається протягом 1 дня, біодоступність становить 20-27%, прийом корму прискорює всмоктування.

Виводиться флураланер повільно, переважно у незміненій формі з фекаліями (~90% дози) та частково із сечею, період напіввиведення – 12 діб.

Препарат починає діяти через 4 години після застосування та викликає загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму господаря, кліщів – через 12 годин, запобігаючи повторній інфестації собак ектопаразитами. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профілактує контамінацію приміщень яйцями та личинками.

Дозування:

Вага собаки Діюча речовина
в 1 табл.
2-4.5 кг 112.5 мг
4.5-10 кг 250 мг
10-20 кг 500 мг
20-40 кг 1000 мг
40-56 кг 1400 мг

Побічні явища:

Побічні явища та ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються.

У поодиноких випадках можливе блювання, діарея, зниження апетиту та слинотеча. У випадку, якщо блювання у собаки відбулося протягом перших двох годин після прийому Bravecto, рекомендується переконатися, що блювання припинилося і дати препарат повторно у тій же дозі.

Симптоми передозування не виявлено.

При одночасному застосуванні Bravecto з антигельмінтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами небажаних реакцій та зниження ефективності препарату не виявлено.

Характеристики:

  • призначення: від бліх, від кліщів;
  • бренд: Bravecto;
  • країна-виробник: Австрія;
  • штрихкод: 8713184146533;
  • артикул: 30637.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.