+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Препарат Boehringer Ingelheim Previcox для лікування остеоартриту у собак, 227 мг

Виробники Boehringer Ingelheim
Код Товару: 106443
SKU: 57930
2479грн.
В наявності
Препарат Берінгер Інгельхайм Превікокс для лікування остеоартриту у собак, 227 мг Високоселективний нестероїдний протизапальний препарат для собак з унікальною діючою речовиною фірококсиб у формі пігулок. Преимущества: найбільш селективний інгібітор ЦОГ-2, що дозволяє забезпечити відмінний ...

Препарат Берінгер Інгельхайм Превікокс для лікування остеоартриту у собак, 227 мг

Високоселективний нестероїдний протизапальний препарат для собак з унікальною діючою речовиною фірококсиб у формі пігулок.

Преимущества:

 • найбільш селективний інгібітор ЦОГ-2, що дозволяє забезпечити відмінний результат;
 • безпечний при довгостроковому застосуванні;
 • швидкодійний, протягом 15 хвилин після введення першої дози;
 • потужне купірування болю 24 години на добу без провалу у знеболенні;
 • стійке зростання ступеня поліпшення параметрів при тривалому лікуванні;
 • приводить до поліпшення, помітного для власників собак;
 • високий рівень поліпшення в порівнянні з НПЗП з переважною протизапальною дією;
 • забезпечує глобальний контроль перебігу остеоартриту з максимальним ступенем задоволеності ветеринарних лікарів і власників собак.

Склад:

В якості діючої речовини містить фірококсіб - 24% (в залежності від дозування відповідно 57 мг і 227 мг в таблетці), а також допоміжні речовини: лактози моногідрат - 49.3%, мікрокристалічна целюлоза -15%, гідроксипропілцелюлозу - 3.0%, кроскарамеллозу - 2.8%, колоїдний діоксид кремнію - 0.5%, смакові та ароматичні речовини (ароматизатор зі смаком копченого м'яса «Chartor Hickory smoke flavor» і карамель) - 5%, пігменти - жовтий і червоний оксиди заліза - 0.4%.

Фармакологічні властивості:

Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг належать до групи нестероїдних протизапальних препаратів. Фірококсіб, що входить до складу препарату, є селективним інгібітором циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), вибірково порушує утворення простагландинів, що беруть участь у формуванні запальної реакції, пригнічує ексудативну і проліферативну фази запалення. Діє переважно у вогнищі запалення і практично не впливає на продукцію простагландинів, які регулюють нирковий кровообіг і цілісність слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Надає болезаспокійливу, протизапальну та жарознижувальну дію.

Після перорального введення собакам в рекомендованій дозі фірококсіб швидко всмоктується, максимальна концентрація в крові досягається через 1.25 години. Період напіввиведення становить 8 годин. Фірококсіб практично повністю зв'язується з білками крові, метаболізується в печінці, виводиться з жовчю через кишечник. Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надають сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії.

Порядок застосування:

Превікокс таблетки 57 мг та 227 мг призначають собакам як протизапальний, болезаспокійливий та жарознижувальний засіб при лікуванні остеоартрозів, а також після ортопедичних, стоматологічних операцій та операцій на м'яких тканинах. Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі).

Забороняється застосовувати препарат вагітним та лактуючим самкам, цуценям до 10-тижневого віку та собакам з масою менше 3 кг, а також тваринам із шлунково-кишковими кровотечами, захворюваннями крові, при геморагічному синдромі та тяжкій формі ниркової та печінкової недостатності.

Превікокс таблетки 57 мг та 227 мг застосовують собакам індивідуально перорально один раз на добу у дозі 5 мг фірококсибу на 1 кг маси тварини. Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг мають привабливий аромат і смак, тому охоче поїдаються собаками, у разі відмови від препарату його згодовують з кормом.

Невикористану половину таблетки можна зберігати в блістері не більше 7 днів.

Тривалість курсу лікування при остеоартрозах залежить від стану тварини і визначається ветеринарним лікарем. Застосування препарату більше 90 днів слід проводити під регулярним контролем лікаря ветеринарної медицини.

Для полегшення післяопераційного болю та запалення при операціях на м'яких тканинах, ортопедичних та стоматологічних операціях препарат застосовують за 2 години до початку операції, а потім за необхідності 1 раз на добу протягом 2-3 діб.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності препарату. При пропущенні чергової дози препарату його застосування необхідно відновити у передбаченому дозуванні і за тією ж схемою.

При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися надлишкове слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту, пригнічений стан. Особливостей дії при першому застосуванні препарату та при його відміні не виявлено. При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. Превікокс таблетки 57 мг та 227 мг не слід застосовувати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами.

Характеристики:

 • тип засобу - таблетки;
 • призначення - для суглобів, протизапальне;
 • тварина - для собак;
 • виробник - Boehringer Ingelheim;
 • країна-виробник - Франція.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.