+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Dolfos Dolvit Probiotic для собак і котів 60 табл.

Производители Dolfos
Код Товару: 127623
SKU: 111784
433грн.
В наявності
Таблетки Долфос Dolvit Probiotic для собак і котів, 60 табл. Долвіт Пробіотик містить пробіотики (Enterococcus faecium) та пребіотики (маннанолігосахариди), що підтримують правильне функціонування шлунково-кишкового тракту у собак та котів. Компоненти препарату відновлюють природну кишкову флору. За...

Таблетки Долфос Dolvit Probiotic для собак і котів, 60 табл.

Долвіт Пробіотик містить пробіотики (Enterococcus faecium) та пребіотики (маннанолігосахариди), що підтримують правильне функціонування шлунково-кишкового тракту у собак та котів. Компоненти препарату відновлюють природну кишкову флору. Застосування препарату під час та після антибіотикотерапії, після перенесення інфекційних захворювань, після дегельмінтизації, при розладах травлення, при зміні дієти, при стресі, під час подорожі. Рекомендується також для молодих тварин, що ростуть.

Особливості:

Enterococcus faecium – вид бактерій роду ентерококів, що входить до складу нормальної мікрофлори травного тракту ссавців. Отримуючи від організму тварини потрібні їм поживні речовини, ентерококи в процесі своєї життєдіяльності беруть участь в процесах обміну речовин в кишечнику, допомагають травленню, засвоєнню вітамінів і т. д. Крім того, вони конкурують з патогенними бактеріями, не даючи їм заселяти кишечник. Під час стресу, при інфекційних захворюваннях чи прийомі антибіотиків їх популяція стрімко скорочується. Потрапляючи в організм тварини з препарату починають активно розмножуватися.

Маннанолігосахариди та мальтодекстрини – пребіотики, які не всмоктуються в тонкому відділі кишечника, але створюють сприятливі умови і стимулюють ріст нормальної мікрофлори товстого кишечника. У цьому препараті це їжа для бактерій Enterococcus faecium.

Бета-глюкани – ефективні імуномодулюючі агенти. Великі молекули, що не піддаються ферментативній фрагментації в шлунково-кишковому тракті. Вони захоплюються клітинами слизової оболонки кишечнику і активно переносяться в підслизовий шар, де активують макрофаги, а через них – лімфоцити, які відповідають за захист ендотелію, тобто за місцевий імунітет.

Склад:

Сухі пивні дріжджі, мальтодекстрин, бета-1.3/1.6-глюкан, маннанолігосахариди.

1 таблетка містить: enterococcus faecium – 1.5*109 КУО.

Дозування:

Коти та собаки – 1-2 таблетки на добу.

Рекомендованій курс 14 діб. Після прийому антибіотиків препарат давати не менше ніж через 2 години.

Характеристики:

  • призначення: для ШКТ;
  • кількість в упаковці: 60 таблеток;
  • бренд: Dolfos;
  • країна-виробник: Польща;
  • штрихкод: 5902232640687;
  • артикул: 4005-60.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.