+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Паста Candioli Renal P при нирковій недостатності для котів і собак, 15 мл

Производители Candioli
Код Товару: 126839
SKU: 109314
424грн.
В наявності
Паста Candioli Renal P при нирковій недостатності для котів і собак, 15 мл Біологічні властивості: Біологічні властивості Ренал пасти обумовлені компонентами, що входять до її складу, які в оптимальному поєднанні підтримують функції нирок як на ранній, так і на пізній стадії хронічної ниркової...

Паста Candioli Renal P при нирковій недостатності для котів і собак, 15 мл

Біологічні властивості:

Біологічні властивості Ренал пасти обумовлені компонентами, що входять до її складу, які в оптимальному поєднанні підтримують функції нирок як на ранній, так і на пізній стадії хронічної ниркової недостатності, нормалізуючи обмінні процеси в організмі тварин.

Кальцій нормалізує проникність капілярів та згортання крові, бере участь у процесах функціонування клітинних мембран, заповнює дефіцит кальцію в кістковій тканині при нирковій недостатності.

Хітозан знижує рівень холестерину, сечової кислоти та глюкози в крові, має антибактеріальні та протигрибкові властивості, покращує засвоєння кальцію.

Вітамін Е є не тільки антиоксидантом, але й антигіпоксантом, що пояснює його здатністю стабілізувати мітохондріальну мембрану та економити споживання кисню клітинами, внаслідок чого в мітохондріях збільшується сполучення окисного фосфорилювання, утворення АТФ та креатинфосфату.

Калій - бере участь у підтримці внутрішньоклітинного осмотичного тиску, в процесах проведення і передачі на органи нервового імпульсу, що іннервуються, у скороченні скелетних м'язів і в ряді біохімічних процесів, лужить сечу.

Порядок застосування:

Ренал пасту застосовують для підтримки функції нирок у кішок як на ранній, так і на пізній стадії ниркової недостатності.

Дають кішкам щодня, у суміші з основним кормом або без корму, один раз на добу або у два прийоми на добу, у дозі 1 мл на 5 кг живої маси протягом 20-40 днів. Можливе тривале застосування добавки.

При застосуванні Ренал пасти у рекомендованих кількостях побічних явищ та ускладнень не зазначено. Сумісна з усіма інгредієнтами кормів, лікарськими засобами та іншими кормовими добавками. Протипоказань не встановлено.

Характеристики:

  • об'єм: 15 мл;
  • призначення: для нирок;
  • бренд: Candioli;
  • країна-виробник: Італія;
  • артикул: PA1874.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.