+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Стоматологічний спрей Api-San/Apicenna Crystal Line Зубастик для котів і собак, 30 мл

Виробники Api-San/Apicenna
Код Товару: 127518
SKU: 109470
153грн.
Нет в наличии
Стоматологічний спрей Api-San/Apicenna Crystal Line Зубастик для котів і собак, 30 мл Зубастик Спрей застосовують для гігієнічної обробки ротової порожнини, зниження больового синдрому та поліпшення стану слизової оболонки, усунення неприємного запаху та запалень при захворюваннях ротової порожни...

Стоматологічний спрей Api-San/Apicenna Crystal Line Зубастик для котів і собак, 30 мл

Зубастик Спрей застосовують для гігієнічної обробки ротової порожнини, зниження больового синдрому та поліпшення стану слизової оболонки, усунення неприємного запаху та запалень при захворюваннях ротової порожнини, у тому числі стоматитах, альвеолітах, пародонтозах, пародонтитах, захворюваннях ясен та для профілактики.

Склад:

Діючі речовини: амілосубтилін, прополіс, комплекс екстрактів лікарських рослин (ромашки, календули, шавлії, кори дуба) та гіалуронову кислоту.

Фармакологічні властивості:

Спрей зоогігієнічний стоматологічний Зубастик нормалізує обмінні процеси в ротовій порожнині, профілактує утворення зубного нальоту та каменю, запобігає появі неприємного запаху з ротової порожнини.

Амілосубтилін сприяє профілактиці утворення зубного нальоту, після проведення гігієнічних процедур у ротовій порожнині у собак та котів.

Комплекс екстрактів лікарських рослин регулює та відновлює обмінні процеси за рахунок покращення мікроциркуляції у тканинах.

За ступенем впливу на організм теплокровних тварин спрей Зубастик відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки) і в рекомендованих дозах не має місцевоподразнюючої, сенсибілізуючої, ембріотоксичної та тератогенної дії.

Порядок застосування:

Зубастик застосовують собакам і кішкам для гігієнічної обробки ясен та зубів, поліпшення стану слизової оболонки ротової порожнини, нормалізації кислотно-лужного балансу ротової порожнини та усунення неприємного запаху.

Також спрей використовують для запобігання нальоту та утворення зубного каменю. У поодиноких випадках при застосуванні зоогігієнічного засобу можливе забарвлення емалі зубів.

При першому прийомі можлива гіперсалівація, яка проходить через 10-15 хв, що є природною реакцією тварини та не вимагає втручання.

Перед застосуванням флакон із зоогігієнічним засобом рекомендується струсити. Обробка ясен або слизової оболонки ротової порожнини проводиться безпосередньо з флакона, натискаючи на розпилювальну головку флакона, нанести зоогігієнічний засіб на ясна і прикореневу частину зубів до рівномірного зволоження.

Не рекомендується годувати та/або напувати тварину протягом 30 хвилин після нанесення спрею.

Обробки проводять 2-3 рази на добу протягом 7-15 днів, подальші нанесення проводять при необхідності. Під час роботи з зоогігієнічним засобом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки.

Характеристики:

  • об'єм: 30 мл;
  • призначення: для ротової порожнини;
  • бренд: Api-San/Apicenna;
  • країна-виробник: Росія;
  • штрихкод: 4650104750323;
  • артикул: 18182.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.