+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Вітаміни Canina Canhydrox GAG для суглобів великих і гігантських порід собак будь-якого віку, 120 табл (200 г)

Виробники Canina
Код Товару: 42603670
SKU: 162421
1747грн.
В наявності
Вітаміни Каніна Canhydrox GAG для суглобів великих і гігантських порід собак будь-якого віку, 120 табл (200 г) Натуральний продукт, не має аналогів, спеціально розроблений для великих та гігантських порід з урахуванням їх особливостей росту та фізіології. Унікальний склад компонентів, що підсилюют...

Вітаміни Каніна Canhydrox GAG для суглобів великих і гігантських порід собак будь-якого віку, 120 табл (200 г)

Натуральний продукт, не має аналогів, спеціально розроблений для великих та гігантських порід з урахуванням їх особливостей росту та фізіології.

Унікальний склад компонентів, що підсилюють один одного: гідроксиапатит, екстракт зелених губчастих молюсків, кремнієва кислота та вітамін С.

Продукт можна давати незалежно від типу годування, бо гідроксиапатит містить необхідний комплекс мінеральних речовин, а також компенсує витрату глікозаміногліканів та не порушує процес метаболізму кальцію та фосфору.

Екстракт зелених губчастих молюсків має унікальний хімічний склад, завдяки котрому забезпечується не тільки здоров’я суглобів, але й міцність сухожиль, зв’язок, а також знижується біль та запалення в проблемних випадках.

Кремнієва кислота сприяє еластичності кісткових тканин, зв’язок, сухожиль, бере участь у формуванні кісток.

Вітамін С укріплює зв’язки, сухожилля, ясна.

Застосування:

 1. Цуценята: сприяє формуванню анатомічно правильних міцних кісток, зубів та суглобів, посилює вироблення ендогенного колагену, чим підсилює структуру сполучних тканин: суглобових капсул, сухожиль, зв’язок.

 2. Цуценятам великих та гігантських порід собак: для профілактики захворювань опорно-рухового апарату – застосовувати протягом усієї фази росту, поки епіфізарні пластини ще не закриті.
 3. Після операцій на кістках та переломів: для формування кісткової мозолі.
 4. Дорослим та собакам похилого віку: профілактика дегенерації суглобів (остеоартриту), сприяє еластичності кісток, попереджує остеопороз і проблеми з суглобами.
 5. Цуценята та молоді собаки з суглобовими проблемами: деформації кінцівок, «провалені» плюсні та п’ястки, «розбовтані» суглоби.
 6. Собаки з подовженим тулубом: профілактика проблем з хребтом та міжхребцевими дисками.
 7. Робочі та собаки для полювання: підтримка здоров’я опорно-рухового апарату.

Дозування:

 1. Цуценята з 8 тижня для профілактики: 1 таблетка на 5 кг ваги – до 15 місяців.
 2. Цуценята з порушеннями мінерального обміну: по 4 таблетки на 10 кг ваги протягом 4 місяців, потім 1 таблетка на 5 кг до 15 місяців. Собаки похилого віку: 1 таблетка на 2.5 кг ваги.
 3. Робочі та собаки, що часто виставляються: 1 таблетка на 5 кг за два тижні до початку і протягом всієї роботи, або виставкового періоду.
 4. Собакам в період лікування переломів, розтягнення зв’язок, кульгавості різноманітного походження: 1 таблетка на 2.5 кг ваги протягом всього періоду реабілітації, або лікування.

Склад:

30% дикальційфосфат, дріжджі, 10% борошно зелених губчастих молюсків (Perna canaliculus), водорості, оксид магнію.

Аналітичний склад: сира зола 35.2%, сирий протеїн 20.0%, кальцій 8.6%, жир 4.4%, фосфор 3.7%, сира клітковина 1.1%.

Додаткові речовини на 1 кг: вітамін С – 100.000 мг, вітамін Е – 10.000 мг, селен (натрію селеніт) – 12 мг, метіонін – 10.000 мг.

Характеристики:

 • призначення: для кісток і суглобів;
 • тип засобу: таблетки
 • вік: для усіх вікових категорій;
 • кількість предметів. шт: 120 таблеток;
 • вага: 200 г;
 • тварина: для собак;
 • країна виробник: Німеччина;
 • артикул: 123506 AD;
 • штрихкод: 4027565123506.
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.