+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Заспокійливий препарат VetExpert KalmVet для собак і котів (60 капсул)

Производители VetExpert
Код Товару: 110328
SKU: 110288
540грн.
Нет в наличии
Продукт рекомендований для полегшення симптомів стресу і занепокоєння у тварин.Властивості і застосування: Триптофан - це амінокислота, є попередником нейромедіатора серотоніна. Збільшення кількості триптофану в дієті призводить до збільшення його концентрації в головному мозку, збільшує виробництво...

Продукт рекомендований для полегшення симптомів стресу і занепокоєння у тварин.

Властивості і застосування: Триптофан - це амінокислота, є попередником нейромедіатора серотоніна. Збільшення кількості триптофану в дієті призводить до збільшення його концентрації в головному мозку, збільшує виробництво серотоніну, який при потраплянні в синаптичні щілини може взаємодіяти з різними підтипами рецепторів. Діючи на ці рецептори в різних частинах головного мозку, серотонін контролює багато фізіологічних функцій, таких як: вивільнення гормонів, біль, апетит, настрій тваринного і поведінку.

В дослідженнях, проведених на собаках було виявлено, що збільшення рівня серотоніну в мозку може знижувати прояви агресії, самоушкодження і підвищити стійкість собак до стресу. Ромашка (Chamomilla recutita) між різних біологічних властивостей має заспокійливу властивість. Апигенин, який міститься в екстракті ромашки, взаємодіє з бензодіазепіновими рецепторами і виявляє здатність усувати занепокоєння і дає заспокійливий ефект. Така дія було підтверджено на пацієнтах - тварин із загальною тривожністю. Крім апигенина, в екстракті ромашки є й інші сполуки, які взаємодіють з бензодіазепіновими і гамма аміномаслянокіслотніми (ГАМК) рецепторами в мозку і, таким чином, забезпечують заспокійливий ефект екстракту ромашки. Валеріана, а саме екстракт активних речовин з Valeriana officinalis, вже багато років відома своїми властивостями усувати занепокоєння і тривожність. Механізм дії валеріани полягає в присутності терпенових зв'язків, головним чином валериановой і гамма-аміномасляної (ГАМК) кислот. Активні речовини, які можна знайти в екстракті, взаємодіють з багатьма рецепторами нейромедіаторів, в тому числі і з 5-НТ-5А рецептором, який бере участь в регуляції почуття тривоги. Заспокійливий ефект екстракту валеріани був підтверджений у багатьох дослідженнях на тваринах і людях.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.