+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

VetExpert Hepatiale Forte Advanced (30 таблеток) для собак і котів із захворюванням печінки

Производители VetExpert
Код Товару: 110323
SKU: 108497
542грн.
Нет в наличии
Гепатіале Форте ЕДВАНСТ VetExpert Hepatiale Forte Advanced (Гепатіале Форте Едванст) для собак і кішок Hepatiale Forte Advanced розроблений для собак і кішок, які потребують підтримці і відновленні функцій печінки. Особливо рекомендується в важких випадках, станах хронічного отруєння. Форма випуску...

Гепатіале Форте ЕДВАНСТ VetExpert Hepatiale Forte Advanced (Гепатіале Форте Едванст) для собак і кішок Hepatiale Forte Advanced розроблений для собак і кішок, які потребують підтримці і відновленні функцій печінки. Особливо рекомендується в важких випадках, станах хронічного отруєння.

Форма випуску: упаковка 30 таблеток. Склад: Аспартат L-орнітин, соєвий лецитин (як джерело фосфоліпідів), стеарат магнію, метіонін у вигляді S-аденозілметіонін 200 мг, екстракт з насіння розторопші плямистої 50 мг, оксид цинку 12,5 мг. Орнитин регулює цикл сечовини в організмі кішок і собак. Відіграє значну роль у перетворенні аміаку, що утворюється в процесі деградації амінокислот в сечовину. Знижує рівень токсичності аміаку. Особливо важливий для кішок, оскільки в їх організмі в процесі виробництва енергії беруть участь амінокислоти, а процеси дезамінування високо енергоємні. Орнитин рекомендований для кішок з діагностованою або підозрюваною печінкову енцефалопатію, а також тривалий час голодували. S-аденозил-метіонін (SAM) являє собою ендогенна речовина. Його концентрація зменшується протягом багатьох захворювань печінки. SAM бере участь в ряді метаболічних процесів, але найбільш важливу роль грає в реакції трансметилирования або надіслати групу -СН 3, необхідного для синтезу мембранних фосфоліпідів. Крім того, SAM бере активну участь в реакціях транссульфураціі, необхідних для синтезу в глутатіону печінки, природному антиоксиданти, і амінопропілаціі, яка синтезує поліаміни в стимуляції синтезу ДНК, білків і протеогліканів, необхідних для росту і регенерації клітин печінки. Особливо рекомендується в якості ад'юнкт лікування токсичного отруєння печінки і застою жовчі. Може бути використаний при тривалому застосуванні стероїдів і після отруєння парацетамолом у кішок. Фосфоліпіди необхідні для проліферації і диференціювання клітин печінки. Вони пригнічують процес фіброзу тканини печінки за рахунок зниження виробництва колагену, а також прискорюють процес розкладання ферменту. Колагенази фосфоліпідів, в доповненні до жовчної кислоти, відіграють важливу роль у перетравлюванні жирів і поглинанні розчинених в ньому вітамінів. Містить екстракт розторопші в якості активного інгредієнта силімарину або групи з 4 флавонолігнанов - силібіну, сілідіаміна, силикристина і ісосілібініна. Найбільша біологічна активність у силібіну. Основним механізмом дії силімарину в печінці є антиоксидантом і протизапальну дію, досягається за рахунок пригнічення активності оксидази окислення ліпідів і синтез лейкотрієнів, може діяти також як жовчогінний і захисне в випадках отравленія.Сілімарін з'єднання є безпечним і менш токсичний, рекомендується при отруєннях і хронічних запаленнях печінки .Особливо потужним захисним дією на печінку має активізація через силибинин фосфоліпідів.

Дозування: собаки - 1 таблетка на 10 кг ваги тіла кішки - 1/2 таблетки До або під час їжі, в цілому або подрібненому вигляді. Якщо добова доза передбачає введення декількох таблеток, можна розділити на 2-3 порції. Тварина повинна мати постійний доступ до свіжої води.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.