+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

VetExpert Hepatiale Forte 300 мг (Гепатіале Форте 40 таблеток) для собак і котів із захворюванням печінки

Производители VetExpert
Код Товару: 110322
SKU: 108312
386грн.
В наявності
Гепатіале Форте VetExpert Hepatiale Forte 300 mg (Гепатіале Форте) для собак і кішок Hepatiale Forte 300 мг розроблений для собак і кішок, які потребують підтримці і відновленні функцій печінки. & nbsp; Препарат рекомендований при печінковій недостатності і функціональних розладах; жирових і сполу...

Гепатіале Форте

VetExpert Hepatiale Forte 300 mg (Гепатіале Форте) для собак і кішок

Hepatiale Forte 300 мг розроблений для собак і кішок, які потребують підтримці і відновленні функцій печінки. & nbsp; Препарат рекомендований при печінковій недостатності і функціональних розладах; жирових і сполучнотканинних зміни печінки; в процесі лікування хворих на печінкову енцефалопатію або при підозрі на це захворювання; при прийомі медикаментозних засобів, які надають потенційно негативний вплив на клітини печінки; у випадках щодо тривалого голодування. Форма випуску: упаковка 40 таблеток.

Склад:

Діючі речовини & ndash; фосфоліпіди: фосфатидилхолін з соєвих бобів і орнітин в формі L-ornithine L-aspartate, допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза (МКЦ), магнію стеарат. В одній таблетці: фосфатидилхолін 150 мг, орнітин 150 мг, МКЦ 240 мг, магнію стеарат 12 мг.

Орнитин особливо важливий для кішок, які використовують амінокислоти для виробництва енергії, внаслідок чого у них дуже інтенсивно протікають процеси дезамінування . Особливо показаний орнітин кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія (або з підозрою), а також тривалий час голодуючим. З'єднання фосфоліпідів і орнитина у собак і кішок діє як гепатопротектор, цілеспрямовано захищає тканини печінки, ініціює процес регенерації гепатоцитів і підтримує функції печінки, особливо в період лікування захворювань печінки.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.