+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Таблетки KRKA Енроксіл 150 мг, антибіотик для собак і котів, зі смаком м'яса, 10 таб

Виробники KRKA
Код Товару: 42597953
SKU: 52797
144грн.
В наявності
Таблетки КРКА Енроксіл 150 мг, антибіотик для собак і котів, зі смаком м'яса, 10 таб Синтетичний протимікробний хіміотерапевтичний засіб широкого спектра дії з групи фторхінолонів II покоління. Показання Застосовують для лікування собак і кішок при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового т...

Таблетки КРКА Енроксіл 150 мг, антибіотик для собак і котів, зі смаком м'яса, 10 таб

Синтетичний протимікробний хіміотерапевтичний засіб широкого спектра дії з групи фторхінолонів II покоління.

Показання

Застосовують для лікування собак і кішок при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи, інфекцій м'яких тканин та отитів, інфікованих ран й інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Застосування

Застосовують тваринам перорально індивідуально в роздробленому вигляді з кормом або вводять примусово на корінь язика в добовій дозі 5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини, що становить: одна таблетка масою 0,055 г (15 мг енрофлоксацину) на 3 кг маси тварини, одна таблетка масою 0,183 г (50 мг енрофлоксацину) на 10 кг маси тварини і одна таблетка масою 0,55 г (150 мг енрофлоксацину) на 30 кг маси тварини.

Добову дозу препарату можна розділити на два прийоми. Тривалість курсу лікування становить 5 - 10 діб в залежності від перебігу захворювання.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до фторхінолонів та інших компонентів препарату. Забороняється застосування для тварин при значних порушеннях розвитку хрящової тканини і ураженнях центральної нервової системи, що супроводжуються судомами.

Забороняється застосування кошенятам молодше 2 місяців, цуценятам молодше 12 місяців (цуценятам великих порід - до 18-ти місяців) через можливий негативний вплив на хрящову тканину в період активного росту.

Не слід застосовувати одночасно з хлорамфеніколом, макролідами, теофіліном, нестероїдними протизапальними засобами, а також з препаратами, що містять катіони заліза, кальцію, магнію, алюмінію, погіршують всмоктування лікарських засобів в шлунково-кишковому тракті.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.