+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Краплі KRKA Фіпріст комбо від бліх і кліщів для собак вагою 40-60 кг, 4.02 мл×3 піпетки

Виробники KRKA
Код Товару: 42597945
SKU: 148280
999грн.
В наявності
Краплі КРКА Фіпріст комбо від бліх і кліщів для собак вагою 40-60 кг, 4.02 мл×3 піпетки Сучасний засіб профілактики й знищення бліх, кліщів, вошей у кішок, собак і тхорів. Показання Фіпріст Комбо призначають собакам, кішкам і тхорям для лікування та профілактики ентомозів, що викликаються блохами, в...

Краплі КРКА Фіпріст комбо від бліх і кліщів для собак вагою 40-60 кг, 4.02 мл×3 піпетки

Сучасний засіб профілактики й знищення бліх, кліщів, вошей у кішок, собак і тхорів.

Показання

Фіпріст Комбо призначають собакам, кішкам і тхорям для лікування та профілактики ентомозів, що викликаються блохами, вошами і волосоїдами; акарози, що викликаються іксодовим кліщом; в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами, а також для запобігання прикріплення і розвитку ектопаразитів на тварин.

Застосування

Препарат можна застосовувати вагітним та лактуючим сукам, і вагітним кішкам. Препарат не рекомендується застосовувати лактуючим самкам з кошенятами молодше 8-тижневого віку. Відсутні дані про безпеку застосування препарату лактуючим і вагітним самкам тхорів, тому препарат цієї групи тварин застосовують під контролем ветеринарного лікаря.

Фіпріст Комбо застосовують тваринам одноразово шляхом топікального нанесення (спот-он) на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки відповідно вазі. Перед обробкою кінчик піпетки проколюють перевернутим ковпачком, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в області холки в одну або кілька точок.

Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на 4 тижні. З метою запобігання повторного зараження тварин блохами рекомендується обробляти всіх тварин, що мешкають спільно, а також замінити підстилки або обробити їх інсектицидною засобом відповідно до інструкції по його застосуванню.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до інгредієнтів препарату (в тому числі в анамнезі). Забороняється застосування Фіпріста Комбо хворим на інфекційні хвороби і ослабленим тваринам, цуценятам і кошенятам молодше 8-тижневого віку, собакам масою менше 2 кг, кошенятам масою менше 1 кг і тхорям у віці менше 6 міс.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.