+38 (096) 939 41 71
ПН-ВС с 8:00 до 22:00

Таблетки KRKA Мілпразон від глистів для собак вагою менше 5 кг, 2.5 мг/25 мг, 2 таб

Виробники KRKA
Код Товару: 42597927
SKU: 136557
181грн.
В наявності
Таблетки КРКА Мілпразон від глистів для собак вагою менше 5 кг, 2.5 мг/25 мг, 2 таб Препарат широкого спектра дії проти кишкових, а також серцевих, легеневих і очних гельмінтів. Показання Призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематод-цестодозних ...

Таблетки КРКА Мілпразон від глистів для собак вагою менше 5 кг, 2.5 мг/25 мг, 2 таб

Препарат широкого спектра дії проти кишкових, а також серцевих, легеневих і очних гельмінтів.

Показання

Призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематод-цестодозних инвазиях, викликаних гельмінтами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.; нематоди - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxocara leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (Знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (Знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Дозування

Застосовують одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальна терапевтична доза 0,5 мг мільбеміцина оксима і 5 мг празиквантела на 1 кг маси тварини.

  • 0.5-1 кг - 1/2 таблетки;
  • 1-5 кг - 1 таблетки;
  • 5-10 кг - 2 таблетки.

Препарат можна застосовувати вагітним і лактуючим тваринам. Не слід застосовувати препарат цуценятам молодше 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг.

Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизації не потрібно.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, застосовують з лікувальною метою в чотири рази з інтервалом 7 діб, з метою профілактики - кожні 4 тижні в терапевтичній дозі.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 діб.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизації, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Не підлягають дегельментізаціи виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.